Cayin C5 DAC

Cayin C5 DAC – przenośny wzmacniacz z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Cayin C5 DAC

Współpraca ze smartphonami

Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy współpracuje zarówno z telefonami na Androidzie (OTG) jak i iPhonami za pomocą specjalnego kabla Camera Adapter.

USB-DAC

Urządzenie także pełni rolę funkcji USB-DAC, czyli przetwornika cyfrowo-analogowego dla komputerów i tutaj sygnał obsługiwanego sygnału jest 24 bit / 96 kHz.

Podzespoły 

Za przetwarzanie sygnału odpowiedzialny jest powszechne ceniony chipset PCM1795, natomiast opampy to OPA1652. Pokrętło regulacji głośności to ALPS.

Długi czas pracy na baterii

Bateria ma pojemność 3700mAh, co daje czas działania przy sygnale USB do 9 godzin, a przy sygnale liniowym do 19 godzin czasu pracy.

 

Cayin C5 DAC

 

Moc 300 mW na kanał przy 32 Ohm
Skuteczność >=101 dB
Pasmo przenoszenia 20 – 70 kHz
Zniekształcenia 0.003% (1 kHz)
Czas działania 12 godzin (AUX) 9 godzin (USB)
Czas ładowania 4.5 godziny
Wymiary 135 x 63 x 150 mm
Waga 185 gram

Chcesz poczytać więcej o tym produkcie?

Recenzje poniżej:

 

DAC charakteryzuje się dużą wydajnością, ma miłe analogowe brzmienie, zaskakująco dobrą rozdzielczość (jak na kategorię cenową C5 DAC), a także odpowiednią zadziorność i chęć grania. Dodatek DACa powoduje jeszcze bardziej uporządkowany i spójny dźwięk o wyższej kulturze niż ten wydobywany z analogowego wyjścia smartfonów. Owszem, DAC w Cayin nie jest wybitny, nie czaruje subtelnością i wyrafinowaniem, ale jest rzetelny – zapewnia solidny i zdrowy dźwięk o przyjemnym w odbiorze charakterze, z dobrą separacją źródeł i niezłą namacalnością brzmienia. A to naprawdę sporo.