Cayin HA-1A

Cayin HA-1A – zintegrowany oraz słuchawkowy wzmacniacz lampowy.

Preferujesz odsłuchy muzyki na słuchawkach? W takim razie HA-1A jest stworzony dla Ciebie. Duża, wytrzymała konstrukcja sprawia, że wzmacniacz posiada typowo domowe zastosowanie. Dostarcza odpowiednio dużo mocy, by napędzić przetworniki w Twoim zestawie słuchawkowym, żebyś mógł cieszyć się doskonałym brzmieniem.

 

Czar lamp

Dwie lampy EL84EHs w sekcji wzmacniacza oraz po jednej 12AX7 i 12AU7 w sekcji przedwzmacniacza po to aby dźwięk był w pełni analogowy.

 

Sekcja zasilania

Sekcja zasilania składa się z z toroidalnego transformatora oraz transformatora El aby zapewnić niski poziom radiacji magnetycznej oraz polepszyć dźwięk.

 

Moc 1 W na kanał
Pasmo przenoszenia 25 Hz-30 kHz
Skuteczność 88 dB

 

Moc 1.2 W na kanał (Toroidalny)
Moc 2.2 W na kanał (Ultraliniowe)
Impedancja wyjścia 8 Ohm
Pasmo przenoszenia 25 Hz-30 kHz
Skuteczność 85 dB

 

Moc 1.2 W na kanał (Toroidalny)
Moc 2.2 W na kanał (Ultraliniowe)
Impedancja wyjścia 8 Ohm
Pasmo przenoszenia 15 Hz-40 kHz
Wyjście 2000mV (Max 4000mV)
Skuteczność 82 dB

Chcesz poczytać więcej o tym produkcie?

Recenzje poniżej:

W bardzo sprawny sposób łapie cały dźwięk jako jedną formę. Gra w sposób właściwie empiryczny dla wielu innych konstrukcji lampowych, także nie było tu ogromnego zaskoczenia, jak również w zakresie wymagań, jakimi sprzęt ten może się legitymować.

Co tak właściwie dostajemy za te 3099 ? Ano dostajemy bardzo uniwersalne urządzenie. Jeden z moich kolegów używa go z powodzeniem, do Denonów AH-D7100. Ja pędzę nim wszystko co mam w domu.