Cayin C5

Cayin C5 – przenośny wzmacniacz słuchawkowy z power bankiem.

 

Cayin C5 AMP

 

Klasyczny design oraz specjalne dobrane wzmacniacze operacyjne oraz wysokiej jakości komponenty jak potencjometr ALPSa, WIMA i inne komponenty po to aby tylko zapewnić zbalansowany dźwięk oraz niskie szumy.

 

Cayin C5 Button

Przyciski

Bardzo ładnie wykonane przełączniki wzmocniena Gain oraz podbicia basu w celu dostosowania dźwięku tak jak się lubi pod swoje upodobania oraz pod odpowiednie słuchawki.

 

Cayin C5 Battery

Bateria

Wskaźnik zużycia baterii.

Moc 800 mW na kanał przy 32 Ohm
Skuteczność >=101 dB
Zniekształcenia 0.003% (1 kHz)
Czas działania 12 godzin (32 Ohm)
Czas ładowania 4 godziny
Wymiary 136 x 63 x 150mm
Waga 185 gram

 

Chcesz poczytać więcej o tym produkcie?

Recenzje poniżej:

C5 i C5 DAC to solidnie zbudowane urządzenia o ciekawym designie. Jakość obudowy nie jest luksusowa, jest użytkowa. Dużą zawartość tworzyw sztucznych użytych do budowy rekompensuje ładna pokrywa – aluminium anodowane na lekko złotawy kolor (tzw. szampański). Przyciski i suwaki reprezentują średni poziom, ale swoje funkcje spełniają optymalnie. Brzmienie charakteryzuje się pełnym i soczystym dźwiękiem o przyjemnej barwie i przyzwoitej przestrzeni. To brzmienie ciepłe, aczkolwiek naturalne. Przekaz jest nasycony dużą ekspresją tonalną, jak i również emocjami oraz muzykalnością.

Jak podepniecie swoje IEMy, nauszniki i włączycie ulubione utwory z C5 w torze, przekonacie się że faktycznie nie jest to jakiś tam subtelny, delikatny progres, albo w ogóle coś tam, coś tam, tylko bardzo konkretna, pożądana zmiana brzmienia, które to brzmienie z Cayinami nabiera rumieńców, wigoru, staje się żywsze, lepsze, bardziej plastyczne, wywołujące emocje.